درباره کن لکس

تاریخچه شکل گیری صنعت‌گستران پایتخت

شرکت صنعت‌گستران پایتخت با هدف تامین ماشین آلات دست دوم و خطوط تولید اورهال و همچنین تعمیر ماشین آلات فعالیت خود را در حوزه تولید مواد غذایی آغاز نمود. این شرکت طی مدت فعالیت بیش از۱۰ سال‌ خود، تا کنون در راه‌اندازی و تجیهیز ۳۰ کارخانه صنایع غذایی به‌ویژه حوزه تولید محصولات کنسروی مشارکت داشته است.

خرید و فروش خط تولید

روند خرید و فروش خط تولید دست دوم توسط بستری که صنعت‌گستران پایتخت فراهم نموده است، بسیار ساده می باشد. تمامی افراد حقیقی و حقوقی که قصد دارند دستگاه و یا خط تولید خود را به فروش برسانند، می توانند مخاطبین بالقوه این شرکت در نظر گرفته شوند. در بخش “ماشین خود را به ما بفروشید” کاربر می تواند با تکمیل اطلاعات فرم بر اساس دستگاه خود می توانند فرآیند فروش خط دست دوم صنایع غذایی را صورت دهند. خریداران نیز در صفحات مد نظر خود می توانند محصولی را خریداری کنند.

خرید ماشین آلات دست دوم مزایای فراونی نسبت به خرید نمونه های مشابه دارد. مواردی همچون قیمت به مراتب مناسب تر نسبت به دستگاه نو، اطلاع از عملکرد حقیقی دستگاه، میزان مصرف دستگاه بر اساس تجربیات واقعی از نمونه برتری های ماشین آلات دست دوم نسبت به دستگاه نو است.

پشتوانه صنعت‌گستران

پشتوانه‌ی اصلی شرکت صنعت گستران پایتخت دانش، تخصص و تجربه مهندسین آن است. آنها با ترکیب و تلفیقی از این سه ماشین‌آلات را به بهترین نحوه ممکن اورهال و بازسازی میکنند تا بتوانند در مقابل خواسته‌های مشتریان خود پاسخگو باشند. دانش و تخصص بخش فنی و تحقیق توسعه‌ی شرکت موجب شده تا ماشین‌آلات مطابق با آخرین استاندارد‌های روز دنیا ارائه شوند

فرآیند اورهال توسط صنعت‌گستران پایتخت

صنعت‌گستران پایتخت با در اختیار داشتن تیم های صنعتی در حوزه اورهال و ماشین آلات صنعتی دست دوم ، خطوط تولیدی با بالاترین سطح کیفی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

تمامی مراحل اورهال ماشین آلات و خطوط تولید در این شرکت بر اساس آخرین متدها و زیر نظر کارشناسان این حوزه صورت می گیرد. 

ماموریت صنعت‌گستران پایتخت

شرکت صنعت‌گستران پایتخت با در نظر گرفتن شرایط حساس اقتصادی کشور و بودجه بندی های کارفرما پیش از راه اندازی خط و یا حتی کارخانه، بستری مناسب برای اشخاصی ایجاد نموده است که  با مبالغ متعادل تر به این محق دست یابند. فروش خط تولید دست دوم با قیمت مناسب تر از خط نو می تواند با فراهم نمودن بستر مالی ایده آل شرایط سرمایه گذاری را بهبود بخشد.